• Mokami kursai internetu

Mokami kursai internetu

Kursai internetu: Hathajogos inspiracijos

Kursai internetu: Hathajogos inspiracijos

4 antradieniai, lapkričio 17 – gruodžio 8, 19:00 - 20:30 val. Su Swamiu Sivadasananda, vidutinio lygio ir pažengusiems praktikuotojams. 30 min. dvasinių šventraščių studijų, 60 min. asanų ir pranajamos praktika. Vyksta gyvai, su galimybe užduoti klausimus. Anglų k. Jei reikia vertimo, prašome parašyti į Vilniaus centrą iš anksto.

Kursai: Ajurveda - sveikatos lobis

Kursai: Ajurveda - sveikatos lobis

Su Vaidya Sreelal Sankaru ir Vaidya Poornima Sreelal, Ajurvedos expertais iš Keralos, Indija Šeštadieniais, lapkričio 21 – gruodžio 12 d. 4 savaičių trukmės kursai 10 – 11:30 val. Anglų k. Jeigu jums reikia vertimo, parašykite į Vilniaus jogos centrą iš anksto.

Sielos džiugesio išraiška

Sielos džiugesio išraiška

4 savaičių kursai - penktadieniais, 19.00-20.30 lapkričio 20 - gruodžio 11 Su Raghunath Manet, indų šokėjas, veena grojantis muzikantas ir klasikinis dainininkas. Temos: · Įvadas į klasikinę indų muziką · Kaip suprasti melodijas - “ragas” · Ritmo galia - “tala” · Dieviškumo išraiška Indijos muzikoje ir šokyje Anglų k. Jei reikia vertimo, prašome parašyti į Vilniaus centrą iš anksto.

Ajurveda kasdieniame gyvenime

Ajurveda kasdieniame gyvenime

Su Ajurvedos meistru Shanti Kumar Kamleshu iš Indios, Bangaloro Savaitgaliais, 12.30-14.00 val., nuo lapkričio 7 iki gruodžio 13 d. Anglų kalba. Jeigu jums reikalingas vertimas, parašykite mums.