Už taiką

Susivienykim sveikos planetos vardan

100000 protų sambūris

Susivienykim sveikos planetos vardan

Kiekvieną pirmąjį mėnesio sekmadienį, 15.00 val. Lietuvos laiku, 30 minučių

„Sivananda jogos“ organizacija pradeda visame pasaulyje vyksiančias taikos akcijas: kartą per mėnesį sutelkti 100 000 meditacijos praktikuotojų visame pasaulyje 30-ies minučių trukmės meditacijai, pozityviam ketinimui ir taikos mantros „Om Namo Narayanaya“ kartojimui.

Kai tam tikras procentas pasaulio žmonių tuo pačiu metu sutelkis savo mintis į vieną tvirtą teigiamą ketinimą, tai gali neutralizuoti chaosą ir neramumus, kuriuos sukelia neigiamas mąstymas, nežinojimas ir godumas.

Mantra Om Namo Narayanaya buvo duota žmonijai, kad prireikus, ją būtų galima panaudoti galingų harmonijos ir taikos bangų generavimui.

Kviečiame visus jogos mokinius ir visus norinčius prisidėti prie teigiamos žmonijos ateities kūrimo dalyvauti šioje plataus masto taikos misijoje. Sujunkime savo pastangas, kad pasaulio sąmonėje įvyktų pokytis.

Meditacijos metu didžiausias dėmesys bus skiriamas visų būtybių (pradedant savo namais ir baigiant visa Žemės planeta) vienybei, taip pat sąmoningumo dėl globalųaus atšilimo kėlimui.

Noriu dalyvauti akcijoje

PASIRINKITE DATĄ IR UŽSIREGISTRUOKITE

Pasirinkite datą ir prisijunkite.

Tada gausite pasiūlymus meditacijai „Susivienykim sveikos planetos vardan”