Jogos atostogos Lietuvoje

prie Zelvos ežero, vos 43 km nuo vilniaus

Jogos atostogos
ir savaitgaliai

Jogos atostogos prie Zelvos ežero
entspannung-am-see-1.jpg

Jogos atostogos – tai galimybė suteikti naujos energijos kūnui, protui ir sielai, įgauti pozityvios pasaulėžiūros, pajusti daugiau vidinės ramybės. Kūną, protą ir sielą atpalaiduosite meditacijose, jogos užsiėmimuose nuostabioje gamtoje, ilgų tyliųjų pasivaikščiojimų metu, skaitydami ir bendraudami su bendraminčiais.

Kasdien: įvairių lygių asanos erdvioje salėje arba gryname ore ant platformos, meditacija, paskaitos, pratybos, vegetarinė mityba, tylūs pasivaikščiojimai, pirtis, maudynės ežere, meditacija prie laužo, sportiniai žaidimai, ekskursija ir dar daugiau.

Galima pasirinkti iš keleto teminių stovyklų ir savaitgalių, arba atvykti visam atostogų laikotarpiui. Kviečiame atvykti bet kuriam laikotarpiui.

 

SIVANANDA JOGOS MOKYTOJŲ SAVAITGALIS

birželio 14-16 d.

Su Atmaramu ir kitais mokytojais.
Detalesnė informacija bus netrukus.

Registruotis į savaitgalį – žemiau, kaip į stovyklą.

Jogos atostogos prie Zelvos ežero

2024 m. gegužės 24 - birželio 16

ATVYKTI galima bet kuriam jūsų pasirinktam laikotarpiui!

Kaina  vienam asmeniui parai,
įskaitant jogos užsiėmimus, nakvynę ir 2 pilnus vegetarinius maitinimus
bei 1 užkandį per dieną:

bendrabutyje: 65,- €   
trivietyje: 70,- €
dvivietyje: 75,- €
vienvietyje: 85,- €

Nuolaidos:
5% šeimos nariams, moksleiviams, studentams, pensininkams, bedarbiams;
50%  5-12 metų vaikams; vaikams iki 5 metų – nemokamai;

Jogos atostogos vyks poilsiavietėje „Zelva“, ant „Zelvos“ ežero kranto, nuo Vievio nutolusioje 7 km., o nuo Vilniaus – apie 43 km.

Poilsiavietė išsidėsčiusi ant ežero kranto, apsupta žalumos ir natūralaus miško. Ypatingą atmosferą sukuria į aukštį besistiebiančios pušys ir plačiai šakas išskleidę ąžuolai. Visa teritorija – tai ramybės oazė ir ideali vieta meditavimui ir kitai jogos praktikai.

Visoje teritorijoje išsidėstę 9 skirtingo dydžio namai. Aktyviam poilsiui įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės. Prie ežero įrengti du dideli tilteliai, nuo kurių labai patogu maudytis.

Sodyboje yra keletas salių – pagrindinė jogos praktikai ir paskaitoms skirta erdvi salė su medinėmis grindimis. Lauke yra sporto aikštelės ir medinė platforma, kur galima praktikuoti asanas ir meditaciją atvirame ore.

Apgyvendinimas

Poilsinės komplekso  didesniuose ar mažesniuose namuose siūlomos įvairios apgyvendinimo galimybės, pradedant nuo 5-6 lovų bendrabučio iki kambarių: vienviečių, dviviečių ir triviečių. Kiekviename name yra dušai ir tualetai. Kambariuose patogumų nėra.

Jogos atostogoms galima atvykti bet kuriam laikotarpiui nuo gegužės 24 iki birželio 16 d. 

Išsamesnė informacija

Viskas, ką reiktų žinoti apie jogos atostogas

Dienotvarkė:

06.00meditacija, mantrų giedojimas, paskaita
08.00asanos – jogos pratimai
10.00vegetariniai pusryčiai/pietūs
11.00karma joga – nesavanaudiškas darbas
12.00paskaita arba pratybos
13.00užkandžiai ir arbata
14.00pasivaikščiojimas arba laisvas laikas
16.00asanos – jogos pratimai
18.00vegetarinė vakarienė
20.00meditacija, mantrų giedojimas, paskaita

Siūlomas subalansuotas, sotus ir maistingas lakto-vegetarinis valgiaraštis. Valgoma du kartus per dieną – pilni dveji pietūs su pirmu ir antru patiekalu bei desertu. Vidury dienos – užkandis. Dažniausiai valgoma atvirame lauke, jei lyja – salėje. Maistą gamina profesionalūs, jogą praktikuojantys virėjai.

Rytinei ir vakarinei meditacijai patartina turėti savo meditacijos pagalvėlę. Meditacijoms taip pat naudinga turėti kuo apsisiausti. Jogos pozoms atlikti tinka neslidus jogos kilimėlis. Jogos užsiėmimo pabaigoje, vadinamojo baigiamojo atsipalaidavimo metu, jums prireiks antklodės apsikloti. Pagalvėlių, kilimėlių ir kitų dalykų galima įsigyti iš anksto jogos centre arba vietoje. Taip pat prašome pasiimti patogius drabužius, patogią avalynę pasivaikščiojimams ir apsaugą nuo lietaus. Taip pat nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumėlio ir didesnio rankšluosčio.

Jums bus išduodama patalynė ir vienas rankšluostis.

Pradedantiesiems bus specialūs įvadiniai asanų mokymai. Pamokų sudėtingumas bus derinamas prie dalyvių fizinio pasirengimo ir patyrimo.

Laisvalaikiu – maudynės, pasivaikščiojimai, lauko žaidimai.

Paskaitos vyks įvairiomis temomis, susijusiomis su 5 jogos principais ir klasikiniais keturiais jogos keliais ir jų siūlomų metodų įvairove ir poveikiu.

Lygiagrečiai stovyklai vyks jogos mokytojų kursai. Stovyklautojams bus atskiros asanos, paskaitos, pratybos. Meditacijos ryte ir vakare vyks visiems drauge, – šitaip susikurs stipresnės aukštos vibracijos, kurios teigiamai paveiks meditavimo praktiką, suteiks įkvėpimo.

Registracija

UŽSIREGISTRUOTI taip pat galima telefonu
+ 370 (8) 648 72864 nuo 10.00 iki 18.00 val.
arba el. paštu: vilnius@sivananda.net

Banko sąskaita pervedimams
(Sivananda jogos vedantos centras, VŠĮ):
LUMINOR LT414010049500759510
įmonės kodas: 3024 78055
Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti kodą: 300