Vegetarinio valgio gaminimo pratybos

Vegetarinio valgio gaminimo pratybos

Šeštadienis, 5 kovo
11.30–14.30 val.

Vieta: Sivananda jogos vedantos centras VilniujeVegetarinio valgio gaminimo pratybos: „Praturtinkim kasdienius patiekalus daigintų sėklų energija“

Ar žinai, kad sudygusiuose kviečių grūduose yra 50 kartų daugiau vitamino E, 10 kartų daugiau vitamino B6, du kartus daugiau baltymų? Seminare sėklų nedaiginsime, bet daigus ir sudygusias sėklas bei ankštinius vartosim gamindami sočius ir maistingus pietų patiekalus.

VALGIARAŠTIS
1. Daržovių sriuba su daigintais rausvaisiais lęšiais.
2. Panyro ir daržovių maltinukai.
3. Ypatinga bulvių košė (bulvės, salierai, žalumynai)
4. Naminis pomidorų padažas/čatnis
5. Burokėlių salotos su daigintomis sėklomis
6. „Žalieji keksiukai“ (su špinatais)
7. Žaliavalgiškas kokteilis su daigintais kviečiais ir uogomis.

Esame tai, ką valgome. Maistas sujungia mus su Žeme, su gyvenimu ir vieną su kitu. Jogų tradicija siūlo vegetarinę mitybą, kurios pagrindą sudaro augalai, tiesiogiai gaunantys energijos iš saulės – gyvenimo šaltinio.

Jogų valgiai – lengvi, maistingi, suteikiantys gyvybingumo ir harmonijos tiek kūnui, tiek protui. Tyri grūdai, daržovės, ankštiniai, vaisiai ir riešutai duoda gausybę energijos. Šie produktai taip pat teigiamai paveikia protą, pamaitina ir suformuoja mūsų emocijas.

Vegetariška virtuvė yra žavinga – tiek daug skonių, spalvų ir kūrybingumo. Taip, tai yra taip skanu, kaip atrodo ir taip džiugu valgyti šviežius, skanius patiekalus! Nemažiau svarbu, kad laikydamiesi gerai subalansuotos vegetarinės mitybos, jūs paremsite savo jogos ir meditacijos praktiką.

Pratybų metu pristatomi Ajurvedinės mitybos pagrindai, praktiškai mokoma ir demonstruojama, kaip pasigaminti paprastų ir maistingų vegetarinių patiekalų, atsakoma į klausimus, pateikiami naudingi patarimai, o seminaro pabaigoje – džiugus pagamintų patiekalų valgymas drauge.

 

Kaina: 25 Eur, arba 3 atžymos abonemente; studentams, pensininkams ir bedarbiams – 22 Eur, arba trys atžymos.

 

Registruotis

Registracija šiam renginiui nebegalima.