Kursai Lenkijoje 2023 m. rugsėjį nėra patvirtinti.

 

INFORMACIJA APIE JOGOS MOKYTOJŲ KURSUS LENKIJOJE

Intensyvūs keturių savaičių trukmės kursai, su diplomų įteikimu.
Pranešėjai ir svečiai iš įvairių užsienio šalių.
Mokoma anglų, lenkų, lietuvių ir rusų kalbomis.

• Teoriniai ir praktiniai keturių savaičių trukmės mokymai, apimantys visus jogos aspektus – 401 mokymo valanda po 45 minutes.
• Sėkmingai baigus kursus, įteikiamas International Sivananda Yoga Vedanta Centre (ISYVC) organizacijos tarptautinis sertifikatas. Diplomo pavadinimas yra „Yoga Siromani“, jis yra pripažintas Yoga Alliance’o ir atitinka 200 Registered Yoga School mokymo valandų standartą.
• Šiuos kursus 1969 m. įsteigė Swamis Vishnudevananda, ir tai buvo pirmieji jogos mokytojų rengimo kursai, kuriuose jogos mokslo sėmėsi mokiniai iš Vakarų. Nuo tada iki šiol kursus yra baigę per 43 000 jogos mokinių.
• Kursų dalyvis turėtų nuoširdžiai norėti mokytis ir atvertu protu priimti jogos metodus. Jogos pozų ir filosofijos žinojimas yra pageidautinas, tačiau nebūtinas. Besimokantieji ugdysis gebėjimą mokyti jogos asanų kitus ir gilins asmeninę praktiką.

Mokymo programa
Asanos, pranajama, jogos mityba, krijos, meditacija, mantros, Vedantos filosofija, Bhagavadgyta, keturi jogos keliai, anatomija ir fiziologija.
Smulkiau apie programą >>

Dienotvarkė
Kasdien: dvi meditacijos, dvi jogos pamokos, dvi paskaitos, viena valanda tarnystės ašramo bendruomenės labui. Viena diena per savaitę būna laisva nuo paskaitų. Kursų dalyviams yra privalomas laikymasis visos kasdienės dienotvarkės.
Smulkiau apie dienotvarkę >>

Kursų kaina

 

 

 Vakarų šalių gyventojams (nepriklausomai nuo tautybės)Rytų Europos piliečiams, gyvenantiems Rytų Europos šalyje*
Gyvenant bendrame kambaryje (3–4 žmonės)--
Dviviečiame--
Vienvietyje--

 

*Rytų Europos šalys: Rusija, Ukraina, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekijos Respublika, Estija, Graikija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Makedonija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Baltarusija.
Taip pat į šį sąrašą įtrauktos Rytų šalys, tokios kaip: Izraelis, Turkija ir kt.

Aukščiau išvardintų šalių piliečiai, šiuo metu gyvenantys Vakarų Europoje, JAV, Kanadoje ar Australijoje turėtų kreiptis į Sivananda jogos centrą Berlyne asmeniškai.

Į kainą įeina: mokestis už egzaminą, administracinės išlaidos, mokymas, kambarys ir maitinimas, dvi poros jogos aprangos ir mokytojo vadovėlis.

Į kainą neįeina: kelionė į ir iš Ustkos, knygos ir priemonės krijoms.
Kaina bus paskelbta po Naujųjų metų.

REGISTRACIJA

Norėdami užsiregistruoti į jogos mokytojų kursus Lietuvoje, pasirinkite vieną iš toliau nurodytų būdų:
1. ANKETA INTERNETU >>
2. Atsisiųskite anketą (PDF) >>
Išsispausdinkite anketą ir užpildykite ją ranka. Nuskenuokite ją ir siųskite el. paštu adresu: vilnius@sivananda.net arba atsiųskite mums paštu ar faksu.
Kursų dalyvių anketos priimamos tik PDF formatu. Nuotraukos (pavyzdžiui, JPG formato) nepriimamos.

Gavę iš jogos centro anketą arba paėmę ją iš internetinio puslapio prašymas-anketa, užpildykite ir grąžinkite į Vilniaus jogos centrą:

Sivananda jogos vedantos centras Vilniuje
M.K.Čiurlionio g. 66
Vilnius
Lietuva
tel.: +370 (8) 648 72864
el. paštas: vilnius@sivananda.net

Taip pat sumokėkite 300 eurų avansą. Likusi suma turi būti sumokėta prieš keturias savaites iki kursų pradžios.

Pinigus prašome pervesti į sąskaitą banke Berlyne:
Sivananda Yoga Vedanta Centre
Deutsche Bank Berlin
Rheinstrasse 45, 12161 Berlin
IBAN: DE 97 1007 0024 0830 0204 00
BIC: DEUTDEDBBER

Pinigų grąžinimo sąlygos aptartos prašymas-anketa.

PASITEIRAUTI galima telefonu + 370 (8) 648 72864
nuo 10.00 iki 18.00 val.
ir el. paštu: vilnius@sivananda.net

Kursų kalba
Kursuose bus dėstoma anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių, lenkų ir rusų kalbas, naudojant šiuolaikinę belaidę vertimo sistemą ir ausines (jas galima įsigyti jogos parduotuvėlėje arba atsivežti savo).

Ką pasiimti su savimi
Jogos asanų kilimėlis, meditavimo pagalvėlė, apklotas, rankšluosčiai, tualeto reikmenys, popierius ir rašiklis, kišeninis žibintuvėlis, šilti ir patogūs drabužiai, šlepetės, patogi avalynė vaikščiojimui. Prašome atkreipti dėmesį, kad krijoms reikalingos priemonės į kursų kainą neįeina. Galite atsivežti savas arba nusipirkti iš mūsų, kursų metu.Iniciacijos ceremonijos metu jums bus įteikta: Sivananda jogos mokytojo vadovėlis, dvi poros kelnių ir dveji marškinėliai jogos užsiėmimams.

Kursams reikalingos knygos

  

– Swami Vishnudevananda, The Complete Illustrated Book of Yoga anglų kalba arba lietuvių: „Išsami iliustruota jogos knyga“, Vilnius, 2011
– Bhagavad Gita su Swamio Sivanandos komentarais, Divine Life Trust Society
– Yoga: Your Home Practice Companion by the Sivananda Yoga Centre (Dorling Kindersley)
Pastaba: šių knygų kaina į mokestį už kursus neįeina. Knygas galite įsigyti Sivananda jogos vedantos centre Vilniuje, M. K. Čiurlionio 66.

Savarankiškam studijavimui rekomenduojamos knygos
Sivananda Beginner’s Guide to Yoga, Sivananda Yoga Centre, Gaia Books
Yoga Mind & Body arba lietuvių kalba: „Joga. Kūnas ir Dvasia“, Sivananda Yoga Vedanta Centre, Dorling Kindersley, Homo Faber, Vilnius
Meditation and Mantras, Swami Vishnudevananda, Motilal Banarsidass Publishers
Jas taip pat galima įsigyti Sivananda jogos centruose.

Kursų vieta
Kursai vyks poilsio ir mokymo centre (Centre for Education and Vacation) „Lesnik“. Šis centras yra gyvenvietėje Orzechowo Morskie (Ožechovo Morskie), esančioje už 5 km į rytus nuo Ustkos ir 115 km į vakarus nuo Gdansko. Visai šalia – nuostabi Baltijos jūros smėlio kopų juosta ir puikus miškas (150 metrų nuo pakrantės). Tai tikra ramybės oazė ir ideali vieta meditavimui.

Mokytojai

Swami Bhagavatananda yra viena iš Sivananda jogos ašramo, esančio Orleane, Prancūzijoje, vadovių, patyrusi, kompetentinga ir dėmesinga mokytoja.

Swami Gokulananda yra Sivananda jogos centro Berlyne vadovė, patyrusi ir įkvepianti mokytoja.

Pranešėjai ir svečiai iš įvairių šalių: Sri Venugopal Goswami

„Dieviškasis gyvenimas – paprastas ir teisingas“

Bhagavat Acharya Sri Venugopal Goswami iš Radha Raman šventyklos Vrindavane, Indijoje
Senovės šventraščio Srimad Bhagavatam įkvėpti giedojimai, muzika ir išminties žodžiai. Sri Venugopalas Goswamis, Bhakti Yoga acharya, yra dvasinis mokytojas, kilęs iš šeimos, kurioje ši tradicija puoselėjama ilgiau nei 500 metų. Daug metų Sri Venugopalas Goswamis mokėsi pas pasaulyje garsų Indijos vokalistą Panditą Jasrają. Giedojimams pritars: tabla, fisharmonija, sitara ir fleita.

 

Lectures with Swami Durgananda, Yoga Acharya: Obstacles on the Inner Path and How to Overcome Them

Swami Durgananda is a senior disciple of Swami Vishnudevananda and director of the Sivananda Yoga Vedanta Centres in Europe. Her practical and intuitive style of teaching is the result of intense practice and over 40 years of teaching experience.

 

Asana classes, workshops and Satsangs with Swami Sivadasananda, Yoga Acharya

Swami Sivadasananda, senior disciple of Swami Vishnudevananda, has taught at workshops and Yoga Teachers’ Training Courses around the world for many years. He is a dynamic, precise and knowledgeable instructor.

Naudingi priminimai

Dalyvavimas visuose renginiuose ir užsiėmimuose privalomas. Siekiant sukurti tinkamą dvasinę atmosferą, kursų metu nevartojama mėsa, žuvis, alkoholis, tabakas, kava, juodoji arbata, kiaušiniai, narkotikai ir neleidžiama nešioti kūną apnuoginančių drabužių. Nesilaikantys šių reikalavimų gali būti pašalinti. Kursų metu tiekiami lakto-vegetariniai valgiai. Mes neturime galimybių gaminti patiekalų pagal specialias dietas. Kursuose mokoma pagal jogos tradiciją, vadinamą gurukula – tai klasikinis dvasinių žinių perdavimas. Ji pagrįsta abipusiu mokinio ir mokytojo pasitikėjimu bei pagarba ir nukreipta į visapusišką fizinį, mentalinį ir dvasinį vystymąsi. Rekomenduotume susipažinti su mūsų mokymu lankant jogos pamokas ir dalyvaujant satsanguose (grupinėse meditacijose) kuriame nors iš Sivananda jogos centrų.

Kaip nuvykti į Ustką

Lėktuvu
Tiesioginiai skrydžiai iš Frankfurto, Miuncheno, Hamburgo, Londono į Gdansko oro uostą. Iš ten – jogų autobusu į Orzechowo Morskie (apie 115 km).

Autobusu
Iš Vilniaus autobusų stoties 22.50 val. kasdien išvyksta autobusas į Gdanską. Gdansko autobusų stotyje būna 10.15 val. (TOKS, kaina be nuolaidų pirmyn ir atgal 62 €). Iš ten galima nuvažiuoti į Gdansko oro uostą ir sulaukti jogų autobuso (rugpjūčio 30, 17.00) arba bandyti autobusu važiuoti į Ustką.

Automobiliu
Iš Varšuvos reikia važiuoti greitkeliu A7 į Gdanską, iš Gdansko Slupsko kryptimi keliu A211, tada pasukti į Ustką keliu 210. Tada dar 7 km važiuoti rytų kryptimi į Orzechowo Morskie.
Važiuojant iš Vilniaus į Ustką per Lazdijus, Augustuvą, Elblongą, Gdanską ir Gdynią – kelias trumpesnis – 691 km, o per Varšuvą – 902 km.

Jogų autobusu
Jogų autobusas išvažiuos iš Gdansko oro uosto, rugsėjo  4 d., 17.00 val. Smulkesnės informacijos teirautis ir registruotis Sivananda Jogos Vedantos Centras tel. + 370 (8) 64 872 864

Adresas
Centre for Education and Vacation LESNIK (Poilsio ir mokymo centras „Lesnik“)
Forest Inspectorate (Miškų inspektoratas)
Orzechowo Morskie
76-270 Ustka
Poland (Lenkija)
Tel. ir faksas +4859-81-44-635

Atsisakymas dalyvauti

Atsisakymas dalyvauti kursuose iki jų pradžios. Per 14 dienų po to, kai gavote patvirtinimą apie registraciją: Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, atšaukti dalyvavimą Jogos mokytojų kursuose per 14 dienų nuo patvirtinimo apie registraciją į kursus išsiuntimo. Kursų atšaukimas turi būti pateiktas raštu arba žodžiu pareikštas Jogos mokytojų kursų Lenkijoje organizatoriams. arba asmeniškai Jogos mokytojų kursų Lenkijoje organizatoriams. El. paštu: poland@sivananda.net, arba telefonu 00493085999798. Nebūtina, tačiau galite pateikti užpildytą ATŠAUKIMO PARAIŠKĄ (pridedama prie elektroninio pranešimo laiško). paštu). Atšaukimas laikomas įvykdytu laiku, jei yra atliktas per nurodytą laikotarpį. Jei jūs atšaukėte rezervaciją, mes nedelsiant, arba ne vėliau kaip per 14 d. nuo pranešimo apie atšaukimą gavimo, grąžinsime sumokėtus pinigus.

Dalyvavimo atšaukimas, praėjus daugiau nei 14 d. po registracijos patvirtinimo išsiuntimo: Mes grąžinsime jums sumokėtąją sumą, atskaitę 50 eurų administravimo mokestį.

Jei jūs registruojatės per likusias 14 dienų iki kursų pradžios, jūs turite atsissakyti 14 d. atšaukimo teisės. Atšaukimo teisės atsisakymas bus pasirašytas atvykus į Ustką.

Tuo atveju, jeigu jūs nepasirodote ir nesusisiekiate su mumis, pinigų grąžinimas nebus vykdomas.

Tuo atveju, jei norite persiregistruoti į kitus kursus: išskaičiuojamas 50 eurų administracinis mokestis. Jūs galite persiregistruoti į betkuriuos kitus kursus, Sivananda jogos centro kursus, vykstančius ašrame Europoje ar Rudaprajage (indijoje).

Priešlaikinis išvykimas iš Mokytojų kursų Ustkoje: Per pirmas tris dienas: grąžinsime jūsų atliktą mokėjimą, atskaičius 50 eurų administravimo mokestį. Po 3 dienų: mokėjimas negrąžinamas.

Išvykstant iš kursų TTC kursų vadovėlį ir TTC uniformą (2 poras kelnių/2 marškinėlius) privaloma grąžinti dar prieš paliekant mokymų vietą.